WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Gwiazda Doctora Who dołącza do obsady Morbiusa

W końcu Sony rozpoczęło obsadzanie poszczególnych ról w kolejnym filmie ze SpiderVerse. Według najnowszych informacji, Matt Smith, gwiazda Doctora Who, dołącza do obsady Morbiusa. W kogo się wcieli?

Nominowany do nagrody Emmy, najbardziej znany ze swojej roli Doctora Who, Matt Smith rozpoczął negocjacje z Sony. Aktor dołączy do obsady Morbiusa, w którego wcieli się Jared Leto. Na razie szczegóły roli Smitha są trzymane w tajemnicy, ale według doniesień ma być to bardzo istotna dla fabuły postać. Możliwe, że wcieli się w głównego antagonistę, jednak to tylko domysły. Matt Smith najbardziej znany jest z ról w Doctorze Who, The Crown i Terminator: Genesis. W tym roku zobaczymy go jeszcze w kluczowej roli w IX Epizodzie Gwiezdnych Wojen.

Fabuła filmu Morbius ma opowiadać o biologu który stał się żyjącym wampirem po tym, jak próbował wyleczyć nieznaną chorobę krwi. Jednak Morbius stara się radzić z nienasyconym głodem krwi.

Reżyserem Morbiusa jest Daniel Espinosa, zaś za scenariusz odpowiada Burk Sharpless i Matt Sazama. Oprócz Leto i Smitha, jedyną znaną członkinią obsady jest Adria Arjona. Ją możemy kojarzyć z roli w Pacific Rim Uprising. Zagrała także w serialach takich jak True Detective czy Narcos. W 2019 roku zobaczymy ją również w produkcji Triple Frontier.

Adrja Arjona zagra w filmie Morbius

Na razie nie znamy daty premiery, jednak z możemy spodziewać się, że jest to jedna z zapowiedzianych przez Sony premier na 2020 rok.

Czytaj też: Najbardziej prawdopodobna teoria dotycząca Avengers: Endgame

Źródło: comicbookmovie.com