WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Gwiazda Marvela potwierdza główną teorię o Avengers: Endgame

Jeśli chodzi o fabułę Avengers: Endgame pozostają nam jedynie teorie i domysły, bo oficjalne informacje są bardzo skąpe. Według zapewnień studia w kolejnych zwiastunach nie zobaczymy zbyt wiele, więc musimy czekać do kwietnia, żeby dowiedzieć się prawdy na temat filmu. Ewentualnie możemy polegać na przeciekach. Tak jak teraz, kiedy gwiazda Marvela potwierdza główną teorię o Avengers: Endgame.

Wszyscy mamy nadzieję, że bohaterowie których Thanos obrócił w pył w Infinity War powrócą. Właściwie jest to pewnik, a teorie dotyczą tylko tego, jak to się stanie. Oczywiście, Marvel równie dobrze może nikogo nie wskrzesić, choć jest to bardzo mało prawdopodobne. Zwłaszcza patrząc na trailer Spider-Man: Far From Home. Jak wiemy Peter Parker I Nick Fury zginęli, jednak w jakiś sposób powrócą, gdyż akcja nowego Spider-Mana dzieje się po Endgame.

Podczas promowania drugiego sezonu Przyjaciół z uniwersku, aktorka Cobie Smulders pojawiła się w The Tonight Show. Smulders wcieliła się w współpracownicę Nicka Fury’ego, Agentkę Hill. Jak wiemy, rozpadła się ona w proch pod koniec Infinity War. Podczas programu zdradziła jednak, że pojawi się w filmie Spider-Man: Far From Home. Oczywiście nie zdradziła w jaki sposób się to stanie. Jednak fakt, że już trzecia postać ożyje w Endgame zdaje się potwierdzać teorię o wskrzeszeniu.

Gwiazda Marvela potwierdza główną teorię o Avengers: Endgame

Premiera Avengers: Endgame już 26 kwietnia, zaś Spider-Man: Far From Home pojawi się na ekranach kin 5 lipca.

Czytaj też: Glass nie zachwyca. Pierwsze recenzje krytyków

Źródło: bgr.com