WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Gwiazda The Punisher w prequelu Rodziny Soprano

Od szóstego, ostatniego, sezonu Rodziny Soprano minęło ponad dziesięć lat, ale nadal serial cieszy się ogromną popularnością na HBO. Nic więc dziwnego, że powstanie filmowy prequel serii, jego roboczy tytuł brzmi The Many Saints of Newark. Na razie jest na etapie castingów i wiemy już, że pojawi się w nim gwiazda The Punisher – Jon Bernthal.

Za film odpowiedzialny jest David Chase, twórca serialu Rodzina Soprano, zaś scenariusz napisze Lawrence Konner, który pisał również do oryginalnej serii. Za kamerą The Many Saints of Newark stanie reżyser filmu Thor: Mroczny Świat, Alan Taylor.

Akcja filmu ma toczyć się w latach 60., kiedy między Afroamerykanami i Włochami zamieszkującymi USA trwa konflikt. Sytuacja ulega pogorszeniu, gdy do głosu dochodzą wrogo nastawieni gangsterzy z obu stron. Głównym bohaterem jest Dickie Moltisanti, ojciec Christophera Moltisantiego, którego w serialu grał Miachel Imperoli. Pojawi się w nim również młody Tony Soprano, ale będzie jedynie dzieckiem.

Gwiazda The Punisher w prequelu Rodziny Soprano

Według serwisu Variety do obsady The Many Saints of Newark dołączył właśnie Jon Bernthal, gwiazda serial The Punisher. Na razie nie wiadomo, w kogo aktor się wcieli, ale możemy być pewni, że będzie to jeden z włoskich gangsterów. Prócz niego do obsady dopisano Verę Farmigę, aktorkę znaną z roli Lorraine Warren w Obecności. Farmiga pojawi się również w filmie Godzilla II: Król Potworów.

Na razie nie wiadomo, kiedy będziemy mogli zobaczyć prequel Rodziny Soprano. W międzyczasie Jon Bernthal powróci 18 stycznia w drugim sezonie serialu The Punisher.

Czytaj też: Netflix podwyższy cenę subskrypcji 58 milionom klientów

Źródło:  digitaltrends.com