WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Gwint Arena – nadchodzi nowy tryb do karcianki od CD Projekt RED

Na ostatnim oficjalnym streamie twórcy Gwinta ujawnili nowy tryb zabawy, który umili czas wszystkim bywalcom karczmy spod znaku CD Projekt Red. Poznajcie Gwint Arena, czyli nową opcję zabawy oddającą Wam w ręce możliwość stworzenia nigdy niespotykanych talii.

Zabawa w trybie areny będzie kosztować każdego chętnego 2 dolce albo 150 standardowej waluty, czyli złota. Taka cena jest jak najbardziej usprawiedliwiona, ponieważ gracz ma gwarantowaną nagrodę w postaci jednej beczki. Ich liczba oraz inne dodatki będą rosnąć wraz ze zwycięstwami, które odniesiemy w walce z podobnymi nam rywalami. Jednak nasza przygoda nie potrwa wiecznie, ponieważ zakończymy ją po trzech porażkach, albo dziewięciu tryumfach.

Zostanie mistrzem areny z pewnością nie będzie należało do najprostszych osiągnięć. Swoje talie będziemy składać z dosłownie wszystkich kart w grze, więc nic nie stanie na przeszkodzie, aby Ghule, czy Utopce sprzymierzyły się ze szlachetnymi wojakami Temerii, czy podstępnymi agentami Nilfgaardu. Ostatecznie to nie synergie, o które będzie naprawdę trudno, a siła pojedynczych jednostek zaważy o zwycięstwie.

Gwint

Data premiery nowego trybu niestety nie została ujawniona i wiele rzeczy może zmienić się w finalnej wersji. Sam pomysł prezentuje się naprawdę ciekawie, ale odnoszę wrażenie, że gdzieś już to widziałem…

Źródło: pcgamer.com