Na ostatnim oficjalnym streamie twórcy Gwinta ujawnili nowy tryb zabawy, który umili czas wszystkim bywalcom karczmy spod znaku CD Projekt Red. Poznajcie Gwint Arena, czyli nową opcję zabawy oddającą Wam w ręce możliwość stworzenia nigdy niespotykanych talii.

Zabawa w trybie areny będzie kosztować każdego chętnego 2 dolce albo 150 standardowej waluty, czyli złota. Taka cena jest jak najbardziej usprawiedliwiona, ponieważ gracz ma gwarantowaną nagrodę w postaci jednej beczki. Ich liczba oraz inne dodatki będą rosnąć wraz ze zwycięstwami, które odniesiemy w walce z podobnymi nam rywalami. Jednak nasza przygoda nie potrwa wiecznie, ponieważ zakończymy ją po trzech porażkach, albo dziewięciu tryumfach.

Zostanie mistrzem areny z pewnością nie będzie należało do najprostszych osiągnięć. Swoje talie będziemy składać z dosłownie wszystkich kart w grze, więc nic nie stanie na przeszkodzie, aby Ghule, czy Utopce sprzymierzyły się ze szlachetnymi wojakami Temerii, czy podstępnymi agentami Nilfgaardu. Ostatecznie to nie synergie, o które będzie naprawdę trudno, a siła pojedynczych jednostek zaważy o zwycięstwie.

Gwint

Data premiery nowego trybu niestety nie została ujawniona i wiele rzeczy może zmienić się w finalnej wersji. Sam pomysł prezentuje się naprawdę ciekawie, ale odnoszę wrażenie, że gdzieś już to widziałem…

Źródło: pcgamer.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej