WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

HBO pokazało pierwsze sceny z 8. sezonu Gry o Tron

Premiera finałowego sezonu Gry o  Tron nadchodzi wielkimi krokami. Fani czekający od lat by dowiedzieć się, kto zasiądzie na Żelaznym Tronie w końcu poznają odpowiedź. Do tej pory HBO dosyć skąpo dawkowało nam wszelkie materiały. Raczej starano się nie ujawniać zbyt wiele. W końcu jednak dostaliśmy pierwsze sceny z 8. sezonu Gry o Tron zamieszczone w nowej ramówce stacji.

Czytaj też: Sława Harry’ego Pottera doprowadziła aktora do problemów z alkoholem

Oczywiście, pojawiały się zdjęcia z planu, teasery i reklamy. Jednak były to materiały promocyjne, a teraz mamy do czynienia z autentycznymi scenami prosto z serialu. Wideo prezentuje kilka seriali HBO, w tym „Watchmen”, Wielkie kłamstewka”, Kroniki Times Square” i właśnie „Grę o Tron”.

Wideo prezentuje sceny z 8. sezonu Gry o Tron. Możemy zauważyć Drogona, największego smoka Daenerys, który przelatuje nad jakąś armią. Później możemy zobaczyć jak Arya Stark przypatruje się z fascynacją ziejącemu ogniem potworowi, mimo iż za jej plecami kulą się przerażeni ludzie. Również pod koniec całego materiału widać parę krótkich ujęć. Możemy na nich dojrzeć Jona, Daenerys i Nocnego Króla.

Zobaczcie sami

Finałowy sezon Gry o Tron zadebiutuje na HBO w nocy 15 kwietnia. Będzie to zwieńczenie trwającej prawie dekadę walki o Żelazny Tron. Na szczęście nie będzie to koniec produkcji osadzonych w świecie wykreowanym przez George’a R.R. Martina. W przygotowaniu jest prequel roboczo nazwany The Long Night, a w planach przynajmniej dwa kolejne.

Czytaj też: Oto laureaci Oscarów 2019

Źródło: engadget.com