WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

HBO ukryło sześć Żelaznych Tronów na całym świecie

Do premiery ósmego i zarazem ostatniego sezonu Gry o Tron pozostał niecały miesiąc. Wydawałoby się, że fanów nie trzeba bardziej nakręcać na te wydarzenie. Jednak HBO robi wszystko, by emocje osiągnęły jeszcze wyższy poziom. Ich kampania marketingowa jest nowatorska, niecodzienna i na pewno przykuwa uwagę.

Czytaj też: You vs. Wild – interaktywna produkcja od Netflixa i Beara Gryllsa

Dostaliśmy już zwiastun, fragmenty scen, zdjęcia i niezliczone wywiady z obsadą. Ale to nic nowego jeśli chodzi o promocję. Potem przyszedł czas na… krew. HBO wraz z Amerykańskim Czerwonym Krzyżem wezwało fanów do przelania krwi na rzecz Tronu. Oczywiście, żeby krew się nie zmarnowała, oddawało się ją w wyznaczonych punktach. Później stacja zachęciła 18 artystów z całego świata do stworzenia oficjalnych prac związanych z serialem. W końcu jednak nadszedł czas na, jak się wydaje, finał kampanii.

HBO ukryło sześć Żelaznych Tronów na całym świecie

Stacja zachęciła fanów do poszukiwania Żelaznych Tronów, które mogą być ukryte wszędzie. Pierwszy z nich znajduje się w jakimś lesie. HBO opublikowało filmik, na którym możemy dokładnie przyjrzeć się scenerii, w której tron stoi. Materiał nakręcono tak, byśmy mogli dokładnie obejrzeć wszystko dookoła.  Prócz wideo na stronie znajduje się także licznik, który pokazuje ile jeszcze mamy czasu na poszukiwania.

#ForTheThrone

Nowy film ukaże się wówczas, gdy czas dobiegnie końca, albo ktoś odnajdzie Żelazny Tron. Trzeba przyznać, że kampania marketingowa HBO naprawdę przykuwa uwagę. Ciekawe, czy któryś z tronów znalazł się także w Polsce? Pozostaje czekać na kolejne filmy.

Czytaj też: Zakończenie serialu Gry o Tron będzie różnić się od książkowego?

Źródło: bgr.com