Może i Xbox Game Pass przegrywa z PlayStation Now, ale niektóre pozycje, które tam trafiają z pewnością są warte naszego czasu. Wczoraj okazało się, że jedna z najciekawszych gier 2018 roku, czyli Hellblade: Senua’s Sacrifice trafi do Xbox Game Pass.

Subskrypcja w ramach której zapewniacie sobie szereg tytułów na Xbox One i Xbox 360 rozwija się w najlepsze, zapewniając swoim klientom nieustanny i regularny dostęp do gier. Do Xbox Game Pass już teraz zmierzają zacne produkcje, jak np. PUBG (12 listopada), Agents of Mayhem, MXGP 3 i Thomas Was Alone (22 listopada). W grudniu subskrybentów czeka coś specjalnego, bo dostęp do mającego premierę właśnie 4 grudnia Mutant Year Zero. Istnym rodzynkiem będzie z kolei pełna wersja Hellblade: Senua’s Sacrifice, która uzupełni listę gier 17 grudnia. Jest to zapewne następstwo przejęcia twórców gry (Ninja Theory) przez studio Microsoftu.

Jeszcze w tym roku możemy liczyć na Ori and the Blind Forest i Kingdom: Two Crowns. W następnym czekają na nas Ori and the Will of the Wisps, Secret Neighbor, Void Bastards, Supermarket Shriek, The Good Life, Aftercharge, Pathologic 2 oraz Crackdown 3.

Czytaj też: Gry w Xbox Game Pass na początek listopada

Źródło: MSPowerUser

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!