Ogłoszenie reaktywacji postaci Hellboya wywołało wśród fanów mieszane uczucia. Z jednej strony twórcy obiecywali brutalność czemu wyraźnie przeczył pierwszy zwiastun. Jednak aktor wcielający się w główną postać podkreśla, że Hellboy będzie kąpać się we krwi.

Nowy Hellboy ma odciąć się od wizji Guillermo del Toro kładąc większy nacisk na horror i mitologię postaci. W pierwszym zwiastunie tego horroru było niewiele, ale odtwórca głównej roli podkreśla, że w samej produkcji będzie bardzo dużo krwi i brutalności. Scenariusz czerpie inspirację z komiksów Hellboy Darkness Calls, The Wild Hunt i The Storm and the Fury.

Hellboy będzie kąpać się we krwi

Zapowiada się, że Hellboy będzie kąpać się we krwi. Bohater jest bronią, potrafi walczyć i masakrować swoich przeciwników. W filmie zobaczymy, jak stawia czoło siłom Nimue, a także walczy z własnym przeznaczeniem. Nie tylko będzie musiał uratować świat, ale również postara się odnaleźć swoje miejsce w tej rzeczywistości.

Poświęcamy czas, by pokazać, że Hellboy jest zabójcą. To on jest bronią.

Być może kolejny zwiastun pokaże nam tę wizję. Na razie musimy opierać się na słowach Davida Harboura, a także twórców Hellboya.

Premiera filmu już 12 kwietnia 2019 roku.

Czytaj też: Przeskok czasowy w nowych Gwiezdnych Wojnach

Źródło: cbr.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej