WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Henderson Wade w obsadzie Swamp Thing

Wygląda na to, że DC chce utrzymać stały poziom zainteresowania serialem Swamp Thing publikując obsadę na raty. Tym razem najnowsze informacje dotyczą postaci Matt’a Cable, syna szeryf Lucilli Cable ( Jennifer Beals). Henderson Wade w obsadzie Swamp Thing widznieje właśnie jako odtwórca też roli.

Henderson Wade wcieli się w rolę Matt’a Cable. Według komiksów Cable jest agentem federalnym, który ma za zadanie bronić Alec’a Hollanda. Kiedy nie wypełnia tego zadania zaczyna obwiniać tajemniczego potwora z bagien. W końcu poślubia Abby, jednak ich małżeństwo kończy się, gdy Cable zyskuje supermoce.

Serial Jamesa Wana będzie opowiadał historię Abby Arcane, która pracuje dla Centrów Kontroli i Prewencji Chorób. Kiedy w jej rodzinnej miejscowości wybucha epidemia wywołana przez wirusa z pobliskich bagien wraca do Houma by zbadać tajemniczą chorobę. Na miejscu poznaje Aleca Hollanda, biologa, w którym się zakochuje. Mężczyzna jednak wkrótce ginie, ale za sprawą potężnych sił nie umiera tak do końca.

Oto inni członkowie obsady Swamp Thing, których znamy: Abby Arcane – Crystal Reed, Derek Mears – Potwór, Andy Bean – Alec Hollanda, zaś  Marii Sten – Liz Tremayne. Natomiast Jennifer Beals – Lucilla Cable, Jeryl Prescott – Madame Xanadu. Producentem wykonawczym jest James Wan razem z Markiem Verheidenem , Garym Daubermanem, Michaelem Clearem i Lenem Wisemanem.

Serial zadebiutuje na platformie sreamingowej DC.

Czytaj też: Netflix przygotowuje nowe animacje

Źródło: https://www.cbr.com/