Wygląda na to, że DC chce utrzymać stały poziom zainteresowania serialem Swamp Thing publikując obsadę na raty. Tym razem najnowsze informacje dotyczą postaci Matt’a Cable, syna szeryf Lucilli Cable ( Jennifer Beals). Henderson Wade w obsadzie Swamp Thing widznieje właśnie jako odtwórca też roli.

Henderson Wade wcieli się w rolę Matt’a Cable. Według komiksów Cable jest agentem federalnym, który ma za zadanie bronić Alec’a Hollanda. Kiedy nie wypełnia tego zadania zaczyna obwiniać tajemniczego potwora z bagien. W końcu poślubia Abby, jednak ich małżeństwo kończy się, gdy Cable zyskuje supermoce.

Serial Jamesa Wana będzie opowiadał historię Abby Arcane, która pracuje dla Centrów Kontroli i Prewencji Chorób. Kiedy w jej rodzinnej miejscowości wybucha epidemia wywołana przez wirusa z pobliskich bagien wraca do Houma by zbadać tajemniczą chorobę. Na miejscu poznaje Aleca Hollanda, biologa, w którym się zakochuje. Mężczyzna jednak wkrótce ginie, ale za sprawą potężnych sił nie umiera tak do końca.

Oto inni członkowie obsady Swamp Thing, których znamy: Abby Arcane – Crystal Reed, Derek Mears – Potwór, Andy Bean – Alec Hollanda, zaś  Marii Sten – Liz Tremayne. Natomiast Jennifer Beals – Lucilla Cable, Jeryl Prescott – Madame Xanadu. Producentem wykonawczym jest James Wan razem z Markiem Verheidenem , Garym Daubermanem, Michaelem Clearem i Lenem Wisemanem.

Serial zadebiutuje na platformie sreamingowej DC.

Czytaj też: Netflix przygotowuje nowe animacje

Źródło: https://www.cbr.com/

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej