WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Henry Cavill gratuluje sukcesu Aquamana

Aktor wcielający się w Supermana po raz kolejny pokazał klasę i w bardzo zabawny sposób użył swojego konta na Instagramie, by wyrazić swój podziw nad nową produkcją DC. Zobaczcie, jak Henry Cavill gratuluje sukcesu Aquamana.

Na swoim koncie na Instagramie Cavill zamieścił humorystyczne zdjęcie siebie. Widzimy na nim jego twarz znajduje się w połowie pod wodą, aktor trzyma też widelec, który ma wyobrażać trójząb Arthura Curry’ego. Nie potrzebował do tego charakteryzacji, kostiumów i scenografów.

W ten sposób Hendry Cavill gratuluje sukcesu Aquamana zarówno Jasonowi Mamoa jak i Jamesowi Wanowi. Pod zdjęciem możemy przeczytać:

Wcielam się w człowieka roku, człowieka potężnych uścisków, dużych uśmiechów i dużych kufli Guinnesa, mojego człowieka Jasono Momoę. Jak mi poszło?

A tak na poważnie – nareszcie miałem chwilę, żeby zobaczyć „Aquamana” tutaj, na Węgrzech. Jason, James i wszyscy zaangażowani w projekt wykonali naprawdę kawał solidnej, mokrej roboty. Jeśli jeszcze go nie widzieliście, to idźcie. Jason, kocham cię stary, totalnie zmiażdżyłeś system.

Henry Cavill gratuluje sukcesu Aquamana

Obecnie Henry Cavill pracuje nad serialem Wiedźmin, jednak nie wyklucza to jego dalszych występów w filmach DC. Wiele osób uważa, że jest on idealnym Supermanem, więc szkoda byłoby, gdyby odrzucił tę rolę. O jego odejściu krąży wiele pogłosek, jednak żadne oficjalne oświadczenie nie padło. Gdy Jason Mamoa został o to zapytany, powiedział, że ostatnio rozmawiał z Cavillem i ten stwierdził, że absolutnie nie ma zamiaru porzucić bohatera. Zaś poparcie aktora dla Aquamana i DCEU może to potwierdzać.

Czytaj też: Trochę poczekamy na serial o Cassianie Andorze

Źródło: cbr.com