WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Po godzinach

Hideo Kojima z wizytą u Gabe Newella

Dwie ikony branży gier w jednym miejscu. Hideo Kojima udostępnił na swoim Twitterze kilka fotek z wizyty w siedzibie Valve i spotkaniu z Gabe Newellem, z których jednak nie wynika wiele. 

Newella, którego kojarzycie zapewne, jako Gabena nie trzeba nikomu przedstawiać. To właściciel wspomnianej firmy Valve, która zasłynęła z gier, na które czeka cały świat oraz Steama, czyli platformy, która na dobre odmieniła dystrybucję gier. Hideo Kojima również jest Wam z pewnością znany, ale zapewne niespecjalnie, o ile nie zagrywaliście się w żadną odsłonę Metal Gear Solid, Snatcher, czy Policenauts, nad których powstaniem brał czynny udział, jako reżyser. Obecnie jest wiceprezesem swojego własnego studia Kojima Productions, które pracuje obecnie nad dziwacznie zapowiadającym się Death Stranding.

Nie wiemy, czy Hideo odwiedził Gabena z czysto towarzyskich pobudek, czy może krył się za tym jakiś interes. Gracze i tak doszukali się w tym tajemnego przekazu, który (właśnie tak) wskazuje na premierę Half-Life 3:

Hideo Kojima z wizytą u Gabe Newella

Czytaj też: Gabe Newell nadal nie wie, ile to “trzy”