WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

High Current Gamer Extreme – nowe zasilacze od Anteca

Funkcję zasilacza w Waszym kompie z pewnością znacie na wylot i wiecie, że nie należy jej bagatelizować. Wie o tym również Antec, który wypuścił zupełnie nową serię zasilaczy kierowaną do graczy, czyli High Current Gamer Extreme.

Zasilacze z serii High Current Gamer Extreme cechują się pełną modularnością, co pozwala użytkownikowi wybrać dokładną ilość kabli, jakie potrzebuje. Cecha nieoceniona wręcz przy małych zestawach. Możemy również liczyć na topowe japońskie kondensatory, półpasywną pracę 135-mm wentylatora, wiele złączy zasilania kart PCI-e, idealną pracę w temperaturze otoczenia do 50 stopni Celsjusza, dziesięcioletnią gwarancję i to co kochamy najbardziej, czyli certyfikat 80 PLUS Gold świadczący o 92% efektywności energetycznej.

Wszystko to zapakowane w ciekawie prezentującą się obudowę łączącą w sobie głęboką czerń ze szlifowanym aluminium w kolorze rose-gold. Na ten moment High Current Gamer Extreme może pochwalić się wyłącznie dwoma modelami – 850 W i 1000 W. Te są już w drodze do sklepów, a ich sugerowana przez producenta cena ma wynieść kolejno 179 i 209 euro.

Źródło: TechPowerUp