WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Hooded Justice pojawi się w serialu Watchmen?

,Na swoim Twitterze Watchmen Brasil udostępnił kilka zdjęć z planu serialu. Jedno z nich może sugerować, że Hooded Justice pojawi się w serialu Watchmen.

Hooded Justice znany także jako Zakapturzona Sprawiedliwość, to pierwszy heros z uniwersum Watchmen. Na dodatek jego tożsamość nigdy nie ujawniono. Na udostępnionych zdjęciach widzimy zakapturzoną postać siedzącą na koniu, która może być właśnie tym herosem. Prócz niego widzimy młoda kobietę (Victoria Blade) i księdza (Charles Green). Fani spekulują, że jego wątek będzie poboczną historią, której akcja będzie przebiegała równolegle do głównej narracji. Zdjęcia wskazują, że akcja, któregoś epizodu,  osadzona może być w czasach Dzikiego Zachodu albo Wojny Secesyjnej. Istnieje również możliwość, że będzie to tylko retrospekcja, mająca tylko przybliżyć tę postać.

Nie znamy na razie szczegółów fabuły, nie wiemy więc w jaki sposób, Hooded Justice pojawi się w serialu Watchmen. Showrunner serialu Damon Lindelof zdradził niedawno, że będzie się tylko inspirował komiksami Alana Moree’a i Dave’a Gibbonsa. Sugerował, że akcja serialu ma dziać się w naszych realiach politycznych, gdzie światem rządzi Trump i Putin.

Na razie znamy tylko kilku członków obsady Watchmen. Wśród nich znajdują się: Regina King, Jeremy Irons, Don Johnson, Tim Blake Nelson, Louis Gossett Jr. I Yahya Abdul-Mateen II.

Czytaj też: Jeremy Irons zagra w seriau Watchmen

Źródło: www.comicbookmovie.com