WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

HP ogłosiło start zapisów do turnieju CS: GO OMEN by HP

CS:GO OMEN by HP to turniej otwarty dla każdej zainteresowanej drużyny. Będzie trwał miesiąc i wyłoni ekipę, która w ramach nagrody otrzyma gamingowe laptopy OMEN by HP.

Łącza pula nagród wynosi 27 tysięcy złotych, co jest niemałą kwotą, jak na w pełni otwarty turniej. W finałach zawodów zmierzy się ze sobą szesnaście zespołów, które zostaną wyłonione z w pełni darmowych i otwartych kwalifikacji. Będzie ich dokładnie sześć, a pierwsze odbędą się już 15 maja. Luiza Dzienkiewicz-Kobus, PS Marketing Manager, mówi:

Counter Strike: Global Offensive to jedna z najpopularniejszych gier e-sportowych, która do profesjonalnego grania wymaga odpowiedniego sprzętu. Dzięki zastosowaniu mocnych podzespołów i matrycy z odświeżaniem 120Hz, gracze, którzy zdecydują się na laptopy OMEN by HP będą w stanie w pełni uwolnić swój potencjał. Widząc, że na polskiej scenie wciąż jest olbrzymie zapotrzebowanie na turnieje CS: GO, wraz z ESL Polska postanowiliśmy zrobić coś naprawdę mocnego. Zapraszamy do rywalizacji i życzymy powodzenia wszystkim ekipom!

Dokładny harmonogram turnieju wygląda następująco:

– 15 maja – kwalifikacje #1

– 22 maja – kwalifikacje #2

– 25 maja – kwalifikacje #3

– 1 czerwca – kwalifikacje #4

– 6 czerwca – kwalifikacje #5

– 8 czerwca – kwalifikacje #6

– 15-16 czerwca – faza finałowa

 

Źródło: Materiały prasowe