WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

HP Omen X to naprawdę potężny laptop

Firma HP zaprezentowała właśnie do sprzedaży jeden z najmocniejszych notebooków do gier – Omen X. Laptop ma posiadać najmocniejsze podzespoły oraz wspiera podkręcanie procesora. Jesteście ciekawi więcej na jego temat?

Zapaleni gracze potrzebują największej wydajności aby cieszyć się z gier. Część z nich sięga po komputer stacjonarny ale jednak część ciągle potrzebuje laptopa. Właśnie do tych drugich osób skierowana jest najnowsza propozycja od HP. Z najważniejszych funkcji, Omen X ma posiadać procesor i7, który można podkręcać, grafikę GTX 1080 wspierającą rozgrywkę w 4K, RAID0 SSD z opcją SSD+HDD, specjalną konstrukcję chłodzącą podzespoły, w której skład mają wejść 3,5 mm ciepłowody, mechaniczną klawiaturę RGB, 17 calowy ekran z obsługą rozdzielczości 4K, Full HD 120 Hz oraz G-Sync, znakomitą kartę dźwiękową oraz wsparcie dla słuchawek. Jak sami widzicie, wszystko jest najwyższej klasy.

Laptop ma trafić an rynek w listopadzie a cena w najsłabszej wersji ma wynosić 2799 Euro. Omen X zapowiada się na perfekcyjną konstrukcję dla graczy, pytanie tylko czy testy potwierdzą jej jakość.

Źródło: Materiały prasowe