WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

HTC pokazuje smartfony Desire 12 i Desire 12+

HTC musiało wypuścić na rynek smartfony, które podbudują jego pozycję. Dlatego też zaprezentował właśnie dwa nowe modele: Desire 12 i Desire 12+.  Co ciekawe, są to telefony o dosyć niskiej cenie.

Desire 12 posiada 5,5 calowy ekran, a Desire 12+ 6 calowy o proporcji 18:9. Oba smartfony cechują się niezwykłą smukłością oraz dobrym ułożeniem w dłoni. Ich główny aparat posiada rozdzielczość 13 megapikseli oraz autofokus z Detekcją Fazy. Wersja Desire 12+ posiada nawet podwójny aparat, co powinno zwiększyć jakość zdjęć. Telefony posiadają HTC Sense Companion. Dzięki Smart Alarms reagują one na terminy w kalendarzu, Battery Saver przypomina o ładowaniu smartfona przed wyjściem z domu a ulepszenia wydajności zasugerują odpowiednie wyłączenie aplikacji. Smartfony mają tylną obudowę wykonaną z arylowanego szkła.

Obie konstrukcje będą dostępne na rynku w wersji czarnej w połowie kwietnia 2018 roku. Ich ceny to kolejno 749 zł za wersję Desire 12 i 999 zł za wersję Desire 12+. Jeśli chcecie się o nich więcej dowiedzieć to możecie to zrobić na stronie producenta.

Źródło: Materiały prasowe