Studio Crytek, które pewnie doskonale kojarzycie z serii Crysis w lutym zaprezentowało światu swój nowy projekt – Hunt Showdown. Wprawdzie ta gra nadal jest dostępna w Steam Early Access, a pełnoprawna premiera jest raczej odległa, ale nie powstrzymało to twórców do udostępnienia jej na kilka dni za darmo.

W chwili pisania tego wpisu macie jeszcze prawie trzy dni zabawy, ponieważ akcje zakończy się wieczorem w niedziele. Jeśli jednak spodoba Wam się na tyle, że zechcecie zostać z nią na dłużej, to do poniedziałku będziecie mogli skorzystać z 20% obniżki. Oczywiście na Steamie, na którym wspomniany darmowy weekend obowiązuje. Jest to całkiem dobra okazja na zapoznanie się z Hunt Showdown, ponieważ według recenzji jest naprawdę fajną produkcją. Nawet dosyć niestandardową w swoim zamyśle.

Czytaj również: Steam dostanie konkurencje. WeGame chce wejść na rynek globalny

Nie jest to bowiem zwyczajny shooter, a połączenie zabawy PvE z PvP. Wcielamy się bowiem na mrocznych mapach w łowce nagród, który nie dość, że musi zmagać się z bogatą i równie krwiożerczą fauną, to również z ludźmi żądnymi nagrody, którzy bez chwili zastanowienia wpakują nam kulkę w plecy. Hunt Showdown oferuje spory arsenał broni, a nawet system rozwoju postaci. Jeśli chcecie sprawdzić, czy gra Wam „pójdzie”, to rzućcie okiem na jej wymagania.

7-latka wydała swoją pierwszą grę na Steamie

Źródło: Steam
Zdjęcia: Steam

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!