Kilka godzin temu Hunt Showdown, czyli gra studia Crytek zadebiutowała w usłudze Steam Early Access. Twórcy podzielili się zamysłem całego projektu i wymaganiami sprzętowymi.

Hunt Showdown jest naprawdę specyficzną grą. To pierwszoosobowa strzelanka PvP z wieloma elementami PvE, która wciela gracza w typowego łowcę nagród. Ten ma za zadanie zabijać potwory i w następstwie bosy, ale na jego drodze stają również inny gracze. Wszystko to na mapie o wielkości jednego kilometra kwadratowego, na której znajdziemy ponad 40 broni, masę narzędzi oraz niezliczone elementy ekwipunku. Gra trafiła do Early Accessu, aby zapewnić deweloperom wsparcie ze strony społeczności. To właśnie ona ma wpływać na jej kształt, zawartość i ewentualne tryby rozgrywki.

Uczestnicy wcześniejszych beta testów chwalą Hunt Showdown za oprawę audio-wizualną, która nie jest aż tak wymagająca, na jaką wygląda. Do zabawy na ustawieniach zalecanych potrzebujemy:

  • Procesor: Intel Core i5 3,2 GHz lub AMD Ryzen 5 1400
  • Karta graficzna: Radeon R9 390X lub GTX 970
  • Pamięć RAM: 12 GB
  • Pamięć masowa: 20 GB
  • System operacyjny: Windows 10

Do grania na minimalnych ustawieniach wystarczy czterordzeniowy procesor pokroju Ryzena 3 1200, karta graficzna z mocą obliczeniową GTX 660 Ti oraz 8 GB pamięci RAM. Twórcy przestrzegają jednak, że wymagania mogą się zmienić na przestrzeni miesięcy, ponieważ nadal optymalizują silnik. Swoją pracę wycenili na 72,99 złotych, które będziecie zmuszeni wydać, aby spróbować swoich sił w roli łowcy potworów.

 Źródło: steampowered.comguru3d.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!