WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

HyperX prezentuje nową mysz Pulsefire Surge

Dział gamingowy marki HyperX ciągle się rozwija. Tym razem do tej rodziny trafiła myszka Pulsefire Surge, która ma zawalczyć o serca graczy i miłośników tej marki.

Pulsefire Surge posiada sensor Pixart 3389 a maksymalna rozdzielczość pracy wynosi aż 16000 DPI. Wytrzymałość przycisków jest określona na 50 milionów kliknięć i zostało to uzyskane dzięki przełącznikom Omron. Dużą zaletą myszki jest także w pełni konfigurowalne podświetlenie RGB. Julien Millet, Business Manager HyperX w regionie EMEA, mówi:

Przez cały proces projektowania Pulsefire Surge, konsultowaliśmy się z profesjonalnymi drużynami esportowymi oraz entuzjastami gamingu w zakresie formy, kształtu oraz funkcjonalności. Naszym celem było uzupełnienie linii peryferiów gamingowych HyperX o mysz o wysokiej jakości, która oferowałaby wysokie parametry oraz możliwość personalizacji zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących graczy. Mysz Pulsefire Surge spełnia nasze standardy doskonałości.

Myszka powinna być już dostępna w sprzedaży u autoryzowanych partnerów. Jej cena to 299 zł i posiada dwuletnia gwarancję.

Źródło: Materiały prasowe