WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Materiały zewnętrzne

Iiyama zaprasza na Good Game Expo 2018

Iiyama jest jednym z partnerów technologicznych wydarzenia Good Game Expo 2018. Firma ta dostarczy 160 monitorów, na których gracze będą mogli rywalizować w wielu popularnych tytułach.

Kolejna edycja Good Game Expo zapowiada się niezwykle ciekawie. Młodsi uczestnicy będą mogli spotkać swoich ulubionych youtuberów oraz streamerów, podczas gdy starsi będą mogli sprawdzić się w wielu turniejach dla graczy. Za oprawę muzyczną odpowiada między innymi Magic Orchestra, która zagra utwory z wielu gier. Po koncercie widzowie będą mogli porozmawiać z Adamem Skorupą i Krzysztofem Wierzynkiewiczem, kompozytorami muzyki m.in. do gier „Wiedźmin 2” oraz „Shadow Warrior 2”.

Samo wydarzenie zgromadzi także mnóstwo znanych marek. Wśród wystawców będzie można zobaczyć firmy takie jak ZOTAC, Dream Machines czy Ballistix. Podczas Good Game Expo 2018 będzie obowiązywała promocja na monitor iiyama G-Master GB2488HSU-B3 Red Eagle – będzie można go kupić już za 999 zł. Jeśli jeszcze nie masz biletów na to wydarzenie to nic straconego – możesz je wygrać w konkursach organizowanych na profilu iiyama na Facebooku.

Źródło: Materiały prasowe