WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ile będą trwały odcinki ostatniego sezonu Gry o Tron?

Pozostały nam jeszcze niecałe trzy miesiące do premiery ósmego, i niestety, ostatniego sezonu Gry o Tron. Dostaniemy tylko sześć epizodów, więc wszyscy oczekujemy, że będą one na tyle długie, by dobrze opowiedzieć tę historię. W końcu wiemy, ile będą trwały odcinki ostatniego sezonu Gry o Tron. Czy ich długość jest satysfakcjonująca?

Francuska strona Premiere zajmująca się informacjami o wydarzeniach rozrywkowych, opublikowała raport na temat długości odcinków ostatniego sezonu Gry o Tron.

Tłumacząc najważniejsze dla nas informacje: dwa pierwsze epizody 8.sezonu będą trwały około 60 minut, zaś cztery ostatnie – około 80. Pokrywa się to, mniej więcej, z zapewnieniami twórców, którzy twierdzili, że odcinki ostatniego sezonu Gry o Tron będą bardziej osobnymi filmami.

Ile będą trwały odcinki ostatniego sezonu Gry o Tron?

Możemy oczekiwać, że czas trwania poszczególnych epizodów udostępniony przez Premiere może jeszcze ulec zmianie w końcowych fazach postprodukcji. Obecnie sporo seriali tworzy odcinki oscylujące wokół godziny, więc w tym przypadku nie jest to coś specjalnego. Jednaki jeśli jeszcze się wydłużą, to potwierdzi to zapewnienia szefa HBO, Richarda Pleplera. Stwierdził on niedawno, że ostatni sezon będzie jak „oglądanie sześciu filmów”. Oby tak było, fani Gry o Tron oczekują, że dostaną coś naprawdę specjalnego.

Przypomnijmy, że premiera pierwszego odcinka 8. Sezonu Gry o Tron odbędzie się już 15 kwietnia. Epizody, jak zwykle, będą pojawiać się co tydzień.

Czytaj też: Kogo zagra Katherine Langford w Avengers: Endgame?

Źródło: cbr.com