WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ile zarobi Avengers: Endgame? Mamy pierwsze prognozy

Choć do premiery kontynuacji Avengers: Infinity War jeszcze daleko, to analitycy już pokusili się o pewne wyliczenia. Ile zarobi Avengers: Endgame? Według analiz na pewno przekroczy w box-office 2 miliardy dolarów!

Po miesiącach oczekiwania, teorii i plotek dostaliśmy końcu zwiastun Avengers 4. Zadebiutował on w piątek i bardzo szybko zdobył ogromną ilość wyświetleń. Wskazuje to, że Endgame będzie sukcesem kasowym. Nic w tym dziwnego, w końcu każdy się tego spodziewał. Jednak nowe prognozy przewidują, że osiągnie on 2 miliardy dolarów w kasie światowej.

Wiadomo, te przewidywania nie są dokładne, w końcu do premiery jeszcze trochę zostało. To jednak nie przeszkodziło CNBC podzielić się swoimi wczesnymi prognozami ile zarobi Avengers: Endgame. 2 miliardy dolarów w box-office przekroczyła poprzednia część przygód Avengersów, a także nowe VII Epizod Gwiezdnych Wojen. Patrząc na hype jaki jest wokół Endgame i kampanię marketingową Disneya i Marvela to raczej można spodziewać się powtórzenia tych wyników.

Ile zarobi Avengers: Endgame?

Avengers: Endgame będzie miał swoją światową premierę 26 kwietnia 2019 roku. Reżyseria: Joe i Anthony Russo. W skład obsady wchodzą: Robert Downey Jr., Josh Brolin, Mark Ruffalo, Tom Hiddleston, Chris Evans, Chris Hemsworth, Jeremy Renner, Chris Pratt, Elizabeth Olsen i Chadwick Boseman. A także:  Sebastian Stan, Benedict Cumberbatch, Paul Bettany, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Benedict Wong, Zoe Saldana, Karen Gillan, Vin Diesel, Dave Bautista, Pom Klementieff, Scarlett Johansson, Tom Holland i Anthony Mackie.

Czytaj też: Nowe plotki na temat IX Epizodu Gwiezdnych Wojen

Źródło: cbr.com