Tytuł może szokować, ale taka myśl kierowała marketingowcami firmy Farnham Ale & Lager, którzy wystawili na piwnym festiwalu w Quebec niezwykle ciekawą maszynę.

W ofercie Farnham Ale & Lager jest kilka różnych piw o różnym poziomie „goryczki”, które oznaczane są jednostką IBU (przytaczając wikipedię: ” Jednostki IBU oznaczają stopień nachmielenia/goryczy w piwie. 1 IBU odpowiada zawartości 1 miligrama izo-alfa kwasów pochodzących z chmielu w 1 litrze piwa), co zresztą sprytnie zostało ulokowane na puszkach. Na wspomnianym już festiwalu w Quebec firma ta postanowiła wystawić maszynę, a dokładniej dystrybutor, który mierzy głośność oraz donośność naszego krzyku i na ich podstawie daje nam piwo z odpowiednią ilością IBU.

Twój krzyk nie budzi połowy miasta? Dostajesz piwo pszeniczne, ze śladowymi ilościami goryczki. Na nogę spada ci coś ciężkiego i za pomocą wokalu trzęsiesz całym domem? Farnham Ale & Lager daje ci za to dobrego India Pale Ale z mocną goryczą. Zobaczcie sami jak to wyglądało.

[źródło i zdjęcie: popularmechanics.com]

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej