WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Infinity War – Spider-Man w czarnym stroju

 Wydany przez Marvela artbook Avengers: Infinity War zawiera wiele grafik przedstawiających alternatywne stroje postaci. Zobaczymy tam Thora, Kapitana Amerykę czy Zimowego Żołnierza. Pojawia się w nim również Spider-Man w czarnym stroju.

Opublikowane w sieci zdjęcia z albumu pokazują wiele wariantów stroju Człowieka Pająka. Jest czerwono -czarny strój podobny do tego, który postać będzie nosiła w Spider-Man: Far From Home . Widzimy także uproszczony projekt Iron Spider. W prawym dolnym rogu widać grafikę, na której jest Spider-Man w czarnym stroju.

Infinity War – Spider-Man w czarnym stroju

Infinity War – Spider-Man w czarnym stroju

Fani po zobaczeniu bohatera w czarnym kostiumie zapewne od razu pomyślą o Venomie. Jednak kombinezon ten wciąż wydaje się zawierać elementy ze stroju Iron Spider. Wygląda na to, że to nie wersja z symbiontem. Jest to raczej inny wariant kolorystyczny zbroi, którą Tony Stark podarował mu, gdy wlatywali w kosmos.

Zapewne sporo osób będzie zawiedziona, że w umieszczona w artbooku grafika nie jest ukrytą podpowiedzią odnośnie połączenia Spider-Mana z Venomem. Nie wiadomo też, czy kiedykolwiek któryś z alternatywnych wyglądów postaci będzie użyty w którymś z nadchodzących filmów. Być może Spider-Mana w czarnym stroju zobaczymy w Avengers 4?

Nienazwana jeszcze kontynuacja Avengers: Infinity War będzie miała premierę 3 maja 2019 roku. Reżyserami są Joe i Anthony Russo. W Avengers 4 wystąpią: Robert Downey Jr., Josh Brolin, Mark Ruffalo, Tom Hiddleston, Chris Evans, Chris Hemsworth, Jeremy Renner, Chris Pratt, Elizabeth Olsen, Sebastian Stan, Benedict Cumberbatch, Paul Bettany, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Benedict Wong, Zoe Saldana, Karen Gillan, Vin Diesel, Dave Bautista, Pom Klementieff, Scarlett Johansson, Tom Holland i Anthony Mackie.

Czytaj też: Falcon i Zimowy Żołnierz dostaną własny serial

Źródło: https://www.cbr.com/