WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Po godzinach

Internetowy konfigurator wyglądu nowego McLarena 570S

Jeśli ostrzycie sobie zęby na nowy model samochodu McLarena – 570S to powinniście zainteresować się oficjalnym konfiguratorem, który pozwala na dostosowanie wyglądu pojazdu wedle własnego gustu.

Konfigurator McLarena 570S to bardzo proste narzędzie, dzięki któremu zmienimy zewnętrzne atrybuty według swego widzimisię. Opcji jest zresztą całkiem sporo i jeśli ktoś lubi bawić się detalami, np. robić na karoserii akcenty z włókna węglowego to znajdzie tu coś dla siebie. Oprócz koloru pojazdu zmienimy też wygląd wnętrz (materiały, barwa itp.), koła, opony, hamulce, oraz będziemy mogli wedle uznania wrzucić trochę akcesoriów, takich jak lepsze nagłośnienie czy czujniki parkowania.

W momencie gdy użytkownicy nie są specjalnie kreatywni, konfigurator oferuje bardzo ładne, predefiniowane style stworzone przez designerów McLarena. Obejmują one zarówno wystroje eleganckie jak i te bardziej sportowe.

Jak już wspomniałem wszystkie zmiany są bardzo kosmetyczne, bowiem w programie zmienimy tylko wygląd samochodu. Takie rzeczy jak silnik Twin Turbo V8 o pojemności 3,8 litra, 562 koni mechanicznych mocy z napędem na tył oraz siedmiobiegowa skrzynia biegów z podwójnym sprzęgłem, pozostają niezmienne. Zamówienie sobie takiego samochodu to koszt rzędu 180 000$, czyli w przeliczeniu na polskie złotówki (przy obecnym kursie dolara = 3,78 zł) daje nam to sumę 680 400 PLN. Przynajmniej dobrze, że wirtualną tapicerkę można wymienić za darmo…

[źródło: mclaren.com]