Iron Harvest jest grą strategiczną przygotowywaną przez KING Art Games w uniwersum 1920+ stworzonym przez Jakuba Różalskiego. W ostatnich dniach 2017 roku niemieckie studio postanowiło pochwalić się swoimi osiągnięciami.

Iron Harvest będzie wyróżniał się na tle innych strategii oddziałami, jakie zaoferuje. Obok tradycyjnej piechoty w grze znajdą się również charakterystyczne dla tego uniwersum mechy. Jej premiera ma mieć miejsce w 2018 roku, co jest całkiem prawdopodobne, zważywszy na jej stopień ukończenia. Ten z kolei został przedstawiony na trwającym kilkadziesiąt sekund filmiku.

Teraz produkcja może się pochwalić ogromną możliwością co do destrukcji otoczenia, która pozwala na niszczenie dosłownie wszystkich budynków, czy osłon. Ponadto w grze znalazł się również system obrażeń, interfejs użytkownika oraz różne rodzaje broni i zbroi. Za to plany studia KING Art Games na pierwszą połowę 2018 rok skupiają się na stworzeniu trybu wieloosobowego pozwalającego na toczenie pojedynków 1 na 1.

Źródło: YouTube.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!