WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

„Iron Man”, limitowana wersja Samsunga Galaxy S6 Edge bije rekordy popularności

Popyt na limitowaną serię wymalowanego w barwy popularnego superbohatera Samsunga Galaxy wymyka się spod kontroli. Wpierw była aukcja na Ebay, która odbyła się ok. dwa tygodnie temu – jej zwycięzca zapłacił za model „Iron Man” 35 tysięcy dolarów. Rekord ten został właśnie pobity w Chinach –  jeden z egzemplarzy sprzedano właśnie za ponad 90 tysięcy dolarów.

http://s3.amazonaws.com/digitaltrends-uploads-prod/2015/05/Iron-Man-Galaxy-S6-Edge.jpg

Internetowa aukcja odbyła się na serwisie JD.com, należącym do drugiego co do wielkości chińskiego dystrybutora towarów związanych z e-biznesem. Złożono łącznie 92,429 oferty, które podbiły cenę towaru do 568,788 juanów, co dało kwotę 91,638 dolarów.

Cena sklepowa wynosi 1,079 dolarów.

Według speców od marketingu Samsunga, taka popularność była do przewidzenia. Po pierwsze ze względu na kolor czerwony (z powodów raczej wiadomych), po drugie chodzi o nazwę S6 Edge – szóstka w Chinach oznacza szczęście (coś jak nasza siódemka). Powyższy, rekordowy egzemplarz miał dodatkowo numer seryjny 66, innymi słowy symbolizował jeszcze większą ilość szczęścia (hmmm… czyli razem były to trzy szóstki?)

Mimo unikalnego koloru, „Iron Man” ma dokładnie takie same parametry jak normalny S6 Edge. Różni się jeszcze bezprzewodową ładowarką, która wygląda jak Arc Reactor Tony’ego Starka. Kto nie chciałby posiadać takich gadżetów?

Poniżej przedstawiamy filmik z oficjalnego unboxingu takiego modelu:

https://www.youtube.com/watch?v=wB6MId15cpo

[źródło: digitaltrends.com, zdjęcia: smartappki.pl]