WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

IX Epizod nada nowy kurs Gwiezdnym Wojnom

Wbrew oczekiwaniom Ostatni Jedi bardzo zraził fanów serii, pomimo niewątpliwego komercyjnego sukcesu. Solo był klapą na całej linii grzebiąc tym samym szanse na kolejne spin-offy. Po tym wszystkim Disney liczy, że  IX Epizod nada nowy kurs Gwiezdnym Wojnom.

Cała nadzieja w J.J. Abramsie, który musi stworzyć film uderzający w serca fanów i jednocześnie będący komercyjnym sukcesem. Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi jest chyba jednym z najbardziej znienawidzonych filmów  z uniwersum, do tego bardzo słaby Solo. Nic więc dziwnego, że fani czują niesmak i zaczynają się zrażać do Gwiezdnych Wojen od Disneya. Na szczęście studio to zauważyło i podjęło odpowiednie środki. IX Epizod nada nowy kurs Gwiezdnym Wojnom.

Ponieważ Przebudzenie mocy okazało się zdecydowanie lepsze od kolejnej części, Lucasfilm ponownie zaangażował J.J. Abramsa. IX epizod ma być korektą kursu dla studia, jak i dla całej nowej trylogii. Ma również stanowić dobrą bazę wyjściową dla kolejnych produkcji.

Przed reżyserem spory cel do osiągnięcia. Fani Gwiezdnych Wojen mają wysokie wymagania, które choć trochę powinny zostać spełnione, by nie powtórzyła się sytuacja z Ostatniego Jedi. W internecie pojawiają się plotki dotyczące fabuły, ale cały czas są to tylko domysły.

Na razie nie udostępniono także tytułu IX Epizodu, a planowana premiera ma odbyć się 18 grudnia 2019 roku.

Czytaj też: Disney zarobił 4 miliardy dolarów na Lucasfilm

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/