Czy jesteście tak oddanymi fanami serii, że wcielicie się w Larę Croft dwukrotnie w Shadow of the Tomb Raider? Jeśli tak, to mam dla Was kilka ważnych informacji na temat New Game Plus.

Jak pewnie wiecie to tryb zabawy, który odblokowujemy zazwyczaj po jednorazowym przejściu gry (zazwyczaj RPG/RPG akcji). W założeniu New Game Plus ma postawić przed graczem większe wymagania i zaangażować go bardziej, co moim zdaniem zabija potencjał tego trybu (patrz Wiedźmin 3) i upraszcza go, zamiast zaoferować graczowi coś więcej – unikalny ekwipunek, zdolności, misje, czy rozwinięcie wątków pobocznych. Niestety ten w Shadow of the Tomb Raider będzie pielęgnował po części to pierwsze podejście. Zostawi więc graczowi odblokowane umiejętności, zdobyte bronie, pancerze, wzmocnienia i wyposażenie, ale…

Przed rozpoczęciem zabawy w New Game Plus staniemy przed wyborem trzech „ścieżek”. Węża, Jaguara oraz Orła, więc już możecie się domyślać, na czym będą polegały. Tradycyjnie, idąc stereotypami – Path of the Serpent będzie polegał na skradankowym stylu zabawy, Path of the Jaguar na sile i pojedynkach twarzą w twarz, a Path of the Eagle na strategicznym planowaniu swojego działania. Każda ze ścieżek odblokuje nowe umiejętności oraz nowe bronie i stroje powiązane tematycznie.

Shadow of the Tomb Raider zadebiutuje już 14 września, ale już wkrótce (targi Gamescom) możemy oczekiwać szczegółowych zapisów z rozgrywki.

Diablo III Eternal Collection trafi na konsolę Nintendo Switch

Źródło: Wccftech
Zdjęcia: Wccftech, Eidos Montreal

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej