WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Jak to się stało, że Keanu Reeves znalazł się w obsadzie Toy Story 4?

Keanu Reeves do tej pory kojarzony był raczej z filmami dla starszych odbiorców. W końcu każdy kojarzy Matrixa czy Johna Wicka. Do tej pory nie mogliśmy usłyszeć go w żadnej roli dubbingowej. Co więc się stało, że Keanu Reeves znalazł się w obsadzie Toy Story 4?

Rola Reevesa w Toy Story 4 pozostaje tajemnicą. Aktor użyczający głosu Buzzowi Astralowi, Tim Allen, zdradził, że ta rola będzie istotna w całym filmie. Z racji pojawienia się nowych postaci ciężko snuć domysły. Jednak mamy informacje na inny temat. Co sprawiło, że Keanu Reeves znalazł się w obsadzie Toy Story 4. Do tej pory nie grał żadnych ról dubbingowych prócz Animatrixa. Zaskoczeniem więc jest jego pojawienie się w tym animowanym filmie.

Jak to się stało, że Keanu Reeves znalazł się w obsadzie Toy Story 4?

W wywiadzie dla Collidera aktor rzuca trochę światła na tę sytuację i potwierdza swój udział w przedsięwzięciu.

Otrzymałem telefon, co było naprawdę super ze strony uroczych ludzi z Pixar i twórców tego filmu. Przedstawili mi postać, a potem rozmawialiśmy. W końcu pozwolili mi na ten występ.

Niestety, Reeves nie zdradza szczegółów na temat swojej roli. Disney i Pixar trzymają konkrety na temat fabuły w tajemnicy, choć krążą słuchy, że ten bohater ma mieć większe znaczenie niż Buzz Astral.

Toy Story 4 w reżyserii Josha Cooley’a zadebiutuje w polskich kinach 9 sierpnia 2019 roku. W oryginalnej wersji usłyszymy głosy takich gwiazd, jak: Tom Hanks, Tim Allen, Joan Cusack, Don Rickles, Estelle Harris i Wallace Shawn. A także: John Ratzenberger, Jeff Pidgeon, Blake Clark, Keegan-Michael Key, Jordan Peele i Tony Hale.

Czytaj też: Nicole Kidman w Aquamanie. Jak to się stało?

Źródło: cbr.com