WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Jakich bohaterów zobaczymy w The Eternals?

Na razie na temat The Eternals wiemy bardzo mało. Kolejna produkcja Marvela owiana jest tajemnicą i tak zapewne pozostanie do premiery Avengers 4. Jednak od czasu do czasu jakieś doniesienia do nas docierają. Teraz pojawiła się lista postaci do castingu, która, być może, ujawnia Jakich bohaterów zobaczymy w The Eternals.

Ujawniona lista postaci najwięcej powie fanom komiksów, którzy tych bohaterów znają. Najbardziej zadziwiające, że wśród nich jest także brat Thanosa. Szalonego Tytana nie trzeba nikomu przedstawiać, a przynajmniej nie tym, którzy obejrzeli Avengers: Infinity War. Na liście bohaterów The Eternals pojawia się Eros z Tatanu. Oprócz niego znajdziemy na niej także: Piper, Elysiusa, Gilgamesha, Ikarisa, Sersi, Makkari, Thenę i Zurasa.

Jakich bohaterów zobaczymy w The Ethernals?

Erosa wprowadził po raz pierwszy Jim Starlin w komiksie Iron Man #55 z 1973 roku. Tam również zadebiutował Thanos. Eros (występujący również pod nazwą Starfox) był przeciwny jego planom względem zagłady połowy wszechświata. Wygląda na to, że będzie to bardzo ważny dodatek do uniwersum, o ile twórcy nie zmienią jego historii i związków z Thanosem.

Możliwe również, że i sam Szalony Tytan pojawi się w The Eternals, choć to akurat będzie zależało od wydarzeń z Avengers 4. Oczywiście czas akcji, w którym będą rozgrywać się The Eternals ma również ogromne znaczenie. Jeśli chodzi o casting do ról w filmie, twórcy są otwarci na różne grupy etniczne. Na razie nie mamy żadnych informacji na temat ról Deviantów, być może ukażą się niedługo.

Produkcja filmu The Eternals ma rozpocząć się w 2019 roku, zaś premiera planowana jest na 2020.

Czytaj też: Marvel ujawnia, gdzie był Nick Fury przed Infinity War

 Źródło:  www.cbr.com