WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Jason Mamoa w roli Draxa w Strażnikach Galaktyki

W czasie, gdy Aquaman pobija kasowe rekordy DC osiągając zysk co najmniej miliarda dolarów w sieci pojawił się interesujący obrazek. Niewykorzystana wcześniej grafika koncepcyjna przedstawia jakby wyglądał Jason Mamoa w roli Draxa, jednego z członków Strażników Galaktyki.

Charlie Wen to były kierownik rozwoju wizualnego w Marvel Studios.  To on opublikował grafikę koncepcyjną Jasona Mamoa w roli Draxa. Powstała ona jeszcze zanim Dave Baustita został odtwórcą tej postaci. Pierwsza wizja przedstawia nieco szczuplejszego bohatera z nieprzyjemną blizną na twarzy i lekkim zarostem. Charlie Wan przedstawił również wariant w czerwonej koszulce i czarnej  kamizelce.

Jason Mamoa w roli Draxa w Strażnikach Galaktyki Jason Mamoa w roli Draxa w Strażnikach Galaktyki

Grafiki pokazują, że Jason Mamoa w roli Draxa nie wygląda już tak sympatycznie jak wcielenie Bautisty. Podobno jeszcze w 2014 roku Mamoa pojawił się na castingach, jednak ostatecznie James Gunn wybrał Dave’a Bautistę, który podbił serca krytyków i fanów. Niedługo później Mamoa został zaangażowany do roli Aquamana w Justice League. Ostateczne wybory castingowe, jak wiemy, okazały się udane, jednak grafika koncepcyjna Wena pozwala zastanowić się, co by było gdyby.

Czytaj też: Nowa teoria dotycząca Avengers: Endgame

Źródło: cbr.com