Wygląda na to, że dokrętki do Avengers 4 są w toku, albo właśnie dobiegły końca. Na pewno zakończyły je dwie aktorki. Chodzi o Karen Gillan i… Zoe Saldana! Oznacza to, że Gamora, jedna ze zmarłych postaci, pojawi się w Endgame.

Aktorki podzieliły się na mediach społecznościowych informacjami o zakończeniu dokrętek i swoimi reakcjami na to. Saldana umieściła aż dwa wpisy, widać, że jest bardzo podekscytowana swoją rolą. Czy to oznacza, że zostanie wskrzeszona? Nie wiadomo, możliwe, że pojawi się jedynie w retrospekcjach. Przypomnijmy, że w Infinity War została zabita przez Thanosa na Vormirze, by ten mógł zdobyć Kamień Duszy. Jej powrót jest więc bardzo nieoczekiwany.

View this post on Instagram

Yep! 🐸🐛🐊🦖🐍🐢🦎

A post shared by Zoe Saldana (@zoesaldana) on

 

W Endgame pojawi się też Nebula, choć wiemy o tym ze zwiastuna. Aktorka Karen Gillan o zakończeniu pracy na planie poinformowała na Twitterze.

Możemy przypuszczać, że Kapitan Ameryka, Iron Man i inny ocaleli bohaterowie ostatecznie odwrócą efekt pstryknięcia Thanosa. Jednak obecność Gamory w Endgame może oznaczać, że prócz niej wskrzeszony zostanie Vision a nawet Loki. Oczywiście to nic nieoczekiwanego, ale na pewno dziwne jest, że obsada nie stara się zachować tego w tajemnicy.

Cóż, przekonamy się o tym 26 kwietnia, podczas premiery Avengers: Endgame.

Czytaj też: Recenzja filmu Glass

Źródło: comicbookmovie.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej