WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Jeremy Irons zagra w seriau Watchmen

Od jakiegoś czasu wiadomo, że HBO przygotowuje serial dla fanów komiksów Watchmen. Teraz twórcy zaczynają dzielić się pewnymi informacjami. Jedna z nich zdradza, kogo Jeremy Irons zagra w serialu Watchmen.

Do tej pory wiedzieliśmy, że w serialu wystąpi Jeremy Irons, Regina King i Yahya Abdul-Mateen II, ale nie wiadomo było w kogo się wcielą. Mogliśmy tylko snuć domysły.  Aż do teraz. Slash Film oficjalnie potwierdza, że Jeremy Irons zagra w serialu Watchmen Adriana Veidta znanego jako Ozymandias i będącego jednym z głównych bohaterów powieści graficznej Watchmen.

Jeremy Irons zagra w seriau Watchmen

Komiks autorstwa Alana Moore’a i Dave’a Gibbonsa opowiada o byłych amerykańskich superbohaterach na emeryturze. W obliczu zagrożenia bohaterowie ponownie się jednoczą. Ozymandias był jej członkiem. Po tym jak superbohaterowie zostali zakazani przez rząd, Veidt stał się odnoszącym sukcesy biznesmenem. Pod koniec okazało się, że to on był głównym złym, którego poszukiwali Strażnicy. Był również odpowiedzialny za atak na Nowy Jork, który miał na celu zjednoczenie świata w obliczu zagrożenia. Później jego działania upubliczniono. Ze wzmianek na temat fabuły serialu wiemy, że dzieje się ona krótko po końcowych wydarzeniach z komiksu. Być może zobaczymy, co stało się z postacią pod wpływem tych działań i jakie były jego dalsze losy.

Prócz Ironsa do obsady Watchmen należą: Regina King, Don Johnson, Tim Blake Nelson, Louis Gossett Jr. i Yahya Abdul-Mateen II. A także  Andrew Howard, Frances Fisher, Jacob Ming-Trent, Sara Vickers, Dylan Schombing, Lily Rose Smith i Adelynn Spoon.

Premiera serialu ma się odbyć na HBO w 2019 roku.

Czytaj też: Data premiery 6. sezonu Brooklyn 9-9 ogłoszona

Źródło: https://www.cbr.com/