WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Jeryl Prescott jako Madame Xanadu w Swamp Thing

Jak podaje DC Univers zbliżająca się seria Swamp Thing zyskała nową aktorkę. Do roli niewidomej wróżki Madame Xanadu zatrudniono Jeryl Prescott znana z serialu The Walking Dead.

Szczegóły Potwora z Bagien DC trzyma w tajemnicy, jednak od czasu do czasu do sieci wypływają pewne informacje. Na twitterze studio udostępniło informację o dołączeniu Jeryl Prescott do obsady. Ma ona wcielić się w rolę Madame Xanadu. Opisywana jest ona jako wielowiekowa czarodziejka, która niechętnie wciąga się w walkę z nadciągającymi siłami nadprzyrodzonymi nękającymi małe miasteczko w Luizjanie.

Znamy na razie parę innych nazwisk z obsady. Jako Abby Arcane wystąpi Crystal Reed (Gotham), a Marii Sten (Straight Outta Compton) zobaczymy w roli Liz Tremayne. Natomiast Jennifer Beals (The Last Tycoon) jako szeryf Lucilla Cable. Według plotek tytułowego potwora ma zagrać Derek Mears (The Flash), ale nie są to potwierdzone informacje.

Producentem wykonawczym jest James Wan razem z Markiem Verheidenem , Garym Daubermanem, Michaelem Clearem i Lenem Wisemanem.

Czytaj też: Produkcja Spawn znowu przesunięta.

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/