WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Jesienna wyprzedaż Steam już rozpoczęta!

Jesienna wyprzedaż Steam właśnie się rozpoczęła, a wcześniejsze przecieki okazały się prawdziwe. Ogromna ilość przecenionych tytułów kusi wyjątkowo niską ceną… podaną w złotówkach!

Mroźne dni listopada zniechęcają wszystkich do wychodzenia z domu, a firma Valve rozpoczyna jedną z największych wyprzedaży w roku. Jeśli przeliście obok premier ostatnich tygodni obojętnie, to właśnie dziś zakup kilkuletnich gier wydaje się najlepszym pomysłem. Lista przecenionych tytułów jest naprawdę imponująca i będzie obowiązywać przez cały czas trwania Steam Autumn Sale, czyli do 28 listopada do godziny 19:00. Wśród nich znajdziecie takie perełki:

Wyprzedaż to również okazja na wzięcie udziału w plebiscycie Nagrody Steam, czyli głosowaniu mającym na celu wyłonienie najciekawszych gier w trzynastu kategoriach. Są one jednak dosyć nietypowe, ponieważ kilku z nich („Babciny obiadek”, czy „Dusza Witruwiusza”) nie można nazwać normalnymi nominacjami. Za uczestniczenie w tej akcji otrzymacie odznakę, która doda Waszemu profilowi sto punktów doświadczenia.

Źródło: Steam