WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Jesse Pinkman będzie głównym bohaterem filmu Breaking Bad!

Odkąd pojawiły się informacje, że powstanie film Breaking Bad fani zastanawiali się, wokół kogo będzie kręcić się fabuła. Z najnowszych doniesień wynika, że to Jesse Pinkman będzie głównym bohaterem filmu Breaking Bad.

Teoria, że to Jesse Pinkman będzie głównym bohaterem filmu Breaking Bad była najpopularniejsza wśród fanów. I to się potwierdziło. Historia granego przez Aarona Paula Jessego jeszcze nie dobiegła końca. Świadczą o tym wydarzenia z ostatniego odcinka serialu. W filmie zobaczymy ich bezpośrednią kontynuację.

Twórca serialu Vince Gilligan napisał już scenariusz do filmu, jednak nie wiadomo czy będzie również go reżyserował. Zdradził on, że fabuła ma kręcić się wokół ucieczki porwanego mężczyzny i jego dążenia do wolności. Fani Breaking Bad dodali więc dwa do dwóch i wywnioskowali, że chodzi tu o Pinkmana. A AMC oficjalnie potwierdza, że to prawda. Aaron Paul powróci do roli, za którą otrzymał trzy nagrody Emmy.

W ostatnim sezonie Breaking Bad, Jesse’go uprowadzili  i uwięzili  neonaziści, którzy zmusili go do wytwarzania metamfetaminy Heisenberga. Mimo, że w końcu uwolnił go Waltera White i uciekł, to nie oznacza końca jego problemów. Wszyscy zapewne pamiętają jak bardzo udręczony był Jesse. Zaś fakt, że na miejscu zbrodni zostawił swoje ślady możemy być pewni, że rozpocznie się za nim pościg.

Fani serialu zapewne są zachwyceni. Nie wiadomo tylko, czy w filmie pojawi się Walter White. Sam aktor powiedział, że choć jeszcze nie dostał scenariusza, to jeśli propozycja roli się pojawi, na pewno chętnie się zgodzi.

Zdjęcia do filmu Breaking Bad ruszą jesze w tym miesiącu w Nowym Meksyku.

Czytaj też: Walter White powróci w filmie Breaking Bad?

Źródło: https://www.slashfilm.com/