WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

John Cena ściga Bumblebee w nowym klipie

Bumblebee w reżyserii Travisa Knighta trafi na ekrany światowych kin w przyszłym miesiącu. Nowy klip pokazuje, jak będzie wyglądać akcja filmu.

Klip, który dostępny jest na YouTube, pokazuje jak agent Burns – John Cena ściga Bumblebee przez lat i strzela do niego. Przybliża nam to niektóre wątki i nakreśla, jak będzie wyglądać akcja. Oglądając zwiastun od razu można zauważyć, że Knight reżyseruje sceny akcji zupełnie inaczej niż Michael Bay. Jego styl wydaje się mniej chaotyczny i sceny łatwiej można śledzić.

https://youtu.be/1gCAeoW-33s

John Cena wciela się w agenta Burnsa, pracownika Sektora Siódmego. Ta tajemnicza organizacja ma na celu walkę z pozaziemskimi zagrożeniami. W nowym zwiastunie nie pojawia się Charlie (Hailee Steinfeld).

Rok 1987. Na jednej z kalifornijskich plaż Bumblebee znajduje azyl na złomowisku. Tymczasem Charlie (Hailee Steinfeld), dziewczyna u progu dorosłości, próbuje zrozumieć świat, wciąż szukając w nim dla siebie miejsca i roli. Na wspomnianym złomowisku znajduje zdezelowanego, rdzewiejącego Bumblebee. Kiedy udaje jej się go odrestaurować, szybko orientuje się, że Bumblebee nie jest zwykłym żółtym „garbusem”.

John Cena ściga Bumblebee w nowym zwiastunie

Premiera Bumblebee w Polsce odbędzie się 4 stycznia 2019 roku, zaś za granicą zobaczymy go już 20 grudnia.

Czytaj też: Kiedy dostaniemy zwiastun Avengers 4? Kolejna szalona teoria

Źródło: www.cbr.com