WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

John Cena zostanie następcą Steve’a Rogersa?

Istnieje możliwość, że po Avengers 4 nie zobaczymy już Chrisa Evansa w roli Kapitana Ameryki.  I choć na ten temat nie mamy oficjalnych doniesień fani już zastanawiają się, kto będzie nosił tarczę po nim. Okazuje się, że być może gwiazda WWE i aktor John Cena zostanie następcą Steve’a Rogersa.

Cena opublikował na swoim Instagramie tajemnicze zdjęcie bez żadnych odpisów. Widzimy na nim zniszczoną tarczę Kapitana Ameryki, którą mogliśmy ostatni raz zobaczyć w Wojnie Bohaterów. Oczywiście taki post równie dobrze może być sposobem na przyciągnięcie wsparcia fanów do poparcia go w tej roli, ale również sygnałem, że coś jest na rzeczy. A może to tylko pokazanie, że aktor lubi tę postać?

Z drugiej strony fakt, że John Cena zostanie następcą Steve’a Rogersa nie jest wcale taki odrealniony. Biorąc pod uwagę jego miłość do służby wojskowej i Ameryki niewykluczone, że w razie castingu będzie starał się o tę rolę. Zwłaszcza, że jak sam przyznaje jest wielkim fanem komiksów i rzeczy geekowskich.

Fanom postaci może się to jednak nie spodobać. W komiksach następcą Steve’a Rogersa był Bucky Barnes albo Falcon. Choć obaj będą mieli wspólny serial na Disney play, to nadal pozostają najlepszymi i kanonicznymi następcami Kapitana. Co za tym idzie raczej mało kto będzie zadowolony z ewentualnego faktu, że John Cena zostanie następcą Steve’a Rogersa.

Czytaj też: Rick Grimes powróci w filmach the Walking Dead

Źródło: https://www.cbr.com/