W Internecie można znaleźć sporo informacji, a nawet zdjęć z powstającego filmu o arcywrogu Batmana. Możliwe jednak, że finalna wersja będzie znacząco różnić się od tego, co sugerują wycieki. Zaś według najnowszych plotek, Joker będzie zawierał krytykę Donalda Trumpa.

Według Revenge of Fans pewne, znane nam już sekwencje i sceny, w ostatecznej wersji będą wyglądały zupełnie inaczej. Film będzie miał silne podteksty polityczne w stylu V jak Vendetta. Możliwe również, że Joker będzie zawierał krytykę Donalda Trumpa.

Dodatkowo zamiast strasznego, nieco komicznego Jokera, którego znamy otrzymamy zupełnie inny obraz postaci. Całość ma znacznie odbiegać od typowego klimatu filmu komiksowego. Joker ma być postacią tragiczną, zaś sama produkcja wywoła będzie chwytała za serce i wzbudzała żal. Styl Jokera został porównany do filmów Martina Scorsese i Sidneya Lumeta z lat 70. i 80. Joker to taki Travis Bickle z Taksówkarza. Produkcja ma sięgać komiksowych korzeni postaci w większym stopniu niż pierwotnie zakładano.

Joker będzie zawierał krytykę Donalda Trumpa

W tytułowego Jokera wcieli się Joaquin Phoenix. Na ekranie zobaczymy również takich aktorów jak: Robert De Niro, Mark Maron, Zazie Beetz, Frances Conroy, Brett Cullen i Bill Camp.

Na ekranach kin film Joker ma zadebiutować 4 paźrdziernika 2019 roku.

Czytaj też: Dave Bautista dołącza do obsady nowej Diuny

Źródło: cbr.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!