WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Josh Stewart mówi o swojej roli w drugim sezonie Punishera

Drugi sezon Punishera, serialu od Marvela i Netflixa będzie miał swoją premierę jeszcze w tym miesiącu. Frank Castle powróci, a wraz z nim jego przyjaciele i sojusznicy, zarówno starzy jak i nowi. Pojawią się też nowi wrogowie. W tym John Pilgrim. Zobaczcie co Josh Stewart mówi o swojej roli.

Z oficjalnych opisów wynika, że Josh Pilgrim będzie głównym złoczyńcą w drugim sezonie Punishera. Jednak kim jest ta postać? A raczej, jaka jest? W wywiadzie dla Collidera, wcielający się w niego Josh Stewart mówi o swojej roli. Podkreśla swoje rozumienie tej postaci, a także zdradza, czego publiczność może od Pilgrima oczekiwać.

John Pilgrim jest dość cichą, spokojną osobą. Na zewnątrz to człowiek, który jest chrześcijańskim fundamentalistą. Ma jednak w sobie pewnego rodzaju wściekłość i gwałtowność, która jest głęboko zakopana. Myślę, że tam, dokąd serial zmierza, to właśnie ta jego strona się pokaże. Jego religia to nie jest nic kultowego. On jest facetem, który w to wierzy. Wie, że musi podążać za słowem, inaczej zbyt łatwo będzie mu powrócić do dawnych nawyków.

Josh Stewart mówi o swojej roli w drugim sezonie Punishera

Wydaje się, że wierzenia Pilgrima będą ważną częścią tego, co napędza tę postać. Jednak Stewart dał jasno do zrozumienia, że nie będą to fanatyczne zachowania. Nie wiadomo jeszcze co będzie powodem konfliktu Pilgrima z Frankiem. Wiemy jednak, że mają ze sobą bardzo dużo wspólnego. Josh Stewart mówi o swojej roli ze sporym zaangażowaniem. Możemy więc spodziewać się dobrze zagranej postaci, a co za tym idzie, całkiem fajnego serialowego konfliktu.

Premiera drugiego sezonu Punishera już 18 stycznia na Netflixie.

Czytaj też: Netflix apeluje do fanów filmu Nie otwieraj oczu

Źródło: cbr.com