WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowe materiały od twórców Just Cause 4

Czekacie na Just Cause 4? Jeśli tak, to rzućcie okiem na świeżo opublikowane materiały, w których twórcy mają coś do powiedzenia na temat swojego dzieła.

Niektóre gry podbijają serca graczy historią, stylem graficznym, mechanikami, czy idealnym połączeniem znanych nam elementów. Możemy być pewni, że Just Cause 4, który zadebiutuje już 2 grudnia z pewnością zaskoczy nas bardzo dopracowanym systemem niszczycielskich sił natury i tą wspaniałą grafiką. Wyglądającej naprawdę dobrze na poniższych materiałach. Szkoda, że nie zaprezentowano czystego zapisu rozgrywki, ale lepsze to niż nic.

Powyżej możecie posłuchać twórców, którzy chwalą sobie nowy silnik APEX autorstwa producentów, czyli studia Avalanche. Doceniają w nim nie tylko możliwości graficzne, ale tworzenie krajobrazów, symulacje zjawisk przyrodniczych i fizyki oraz destrukcję otoczenia, która do tej pory była praktycznie niemożliwa do osiągnięcia bez wielomiesięcznego nakładu pracy. Pustoszące tereny tornada, burze piaskowe, czy ulewy wpływają nie tylko na infrastruktury, ale również zachowanie postaci niezależnych. Sprawia to, że możemy wykorzystać je na naszą korzyść… ale ze szczególną uwagą na to, że w mgnieniu oka może zepsuć nasz plan.

Źródło: Guru3d