promocja

Nie każdego z nas stać na drogi sprzęt do grania. Często nowe gry chodzą Wam na najniższych detalach albo w ogóle się nie uruchamiają. Właśnie dla takich osób Nvidia uruchamia swoją nową usługę- GeForce Now, która pozwoli na granie bez limitów sprzętowych.

Usługa tak naprawdę bazuje na chmurze. Osoba chcąca z niej skorzystać musi zainstalować na Windows 10 albo Mac VN odpowiedniego klienta. Firma zapewnia, że wszystkie dostępne gry będą w najnowszych wersjach w momencie logowania się. Żadnej gry nie trzeba ściągać, uruchamiane one będą na zdalnym serwerze. Nvidia twierdzi także, że rozwiązała ona problem z opóźnieniami i przepustowością łączy, które wcześniej rozwiewały marzenia grania w chmurze.

To ogłoszenie oznacza, że będzie można grać w najnowsze gry nawet na niskobudżetowych laptopach. Oczywiście taka usługa będzie płatna. Pierwszy miesiąc jest za darmo, następny jest za 7,99$ ale tylko dla osób z urządzeniami Shield. Dla pozostałych darmowe będzie 8h grania z wykorzystaniem GTX 1060 albo 4h z wykorzystaniem GTX 1080. Po tym okresie koszt 20 godzin grania wynosił będzie 25$ w najtańszej wersji. Usługa na pewno nie ujrzy światła dziennego do marca. Czy drodzy czytelnicy uważacie, że jest to wysoka cena i czy to się przyjmie?

 Źródło: http://www.eteknix.com/