WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Materiały zewnętrzne

Już wkrótce rozpocznie się ekspedycja „Eneloop Expedition 2100”

Pięć drużyn jest już gotowych do konkurowania w pierwszej bitwie w ramach ekspedycji Eneloop 2100: „Facebook challenge”. Po tym ekscytującym wyzwaniu pozostaną tylko trzy drużyny. Tymczasem zakończył się właśnie konkurs fotograficzny „Eneloop European Photo Challenge”.

Ekspedycja Eneloop Expedition 2100 to licząca 2100 km piesza wyprawa przez Europę, w której docelowo rywalizują ze sobą trzy dwuosobowe drużyny. Każda drużyna podąża wyznaczoną pieszą trasą przez Europę — wyruszając z Kopenhagi, Cambridge lub Poznania do mety znajdującej się w Mediolanie. Drużyny rywalizują o pierwszą nagrodę w wysokości 21 000 euro, która zostanie przekazana przez Eneloop (Panasonic) na rzecz organizacji charytatywnej wybranej przez zwycięzców. Podczas wyprawy drużyny otrzymają niezbędne wyposażenie — w tym zestawy demonstracyjne —
a także wskazówki i porady, mające zapewnić skuteczne ukończenie wyzwania.

28 kwietnia 2017 r. zostało wyłonione 5 drużyn, które wezmą udział w pierwszym wyzwaniu, polegającym na zbudowaniu jak największej bazy fanów na stronie swojej drużyny na Facebooku w okresie od 1 maja do 1 czerwca. Dodatkowo drużyny muszą stworzyć kreatywne nagranie o mieście, z którego pochodzą i wypromować je za pośrednictwem mediów społecznościowych. Punktowane są liczba polubień na stronie zespołów, zaangażowanie fanów oraz kreatywność nagrania. Polskę reprezentuje zespół czerwonych – Michał i Paweł.

Więcej informacji na ten temat znajduje się na oficjalnym fanpagu na Facebooku.