WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Kangurek Kao: Runda 2 za darmo na Steam!

Nasza rodzima firma Tate Mutimedia nie tylko posłuchała graczy, udostępniając po całych  16 latach odsłonę Kangurek Kao: Runda 2 na Steam, ale też postanowiła zrobić nam miły prezent. Wiecie, bo dziecko jest podobno w każdym z nas. 

Czytaj też: Baldur’s Gate 3 powstaje – grą zajmą się mistrzowie gatunku

Co tu dużo mówić, zapewne z okazji Dnia Dziecka, który okazał się również dniem debiutu Kangurka Kao: Runda 2 na Steam, Tate Mutimedia zdecydowało się też na umożliwienie powrotu do przeszłości każdemu chętnemu. Stąd promocja, w ramach której możecie dodać grę wartą normalnie niewiele, bo 7,19 złotych do swojej biblioteki. Grę odszukajcie albo w launcherze, albo pod tym linkiem tutaj.

Promocja na Kangurka Kao: Runda 2 jest rzecz jasna ograniczona – zakończy się już jutro (02.06) o godzinie 9:00. Deweloperzy postanowili wzbogacić oldschoolową wersję łatką, wspierającą wyższe rozdzielczości i nowy rodzaj kontrolerów (Xbox One/360 i PS4), a na dodatek dorzucili do niej garść osiągnięć i system zapisów w chmurze. Wszystko to z pełną lokalizacją w naszym rodzimym języku.

Jeśli poznaliście już wcześniej grę, jak własną kieszeń, to nadal możecie oczekiwać tego samego:

*Przeskakuj przez 25 poziomów umiejscowionych w 5 unikatowych, kolorowych światach
*Pokaż złoczyńcom gdzie raki zimują! Użyj różnorodnych technik walki, by oswobodzić swoich przyjaciół 
*Około 30 rodzajów wrogów do pokonania 
*Walki z Bossami!

Czytaj też: Ekskluzywność Death Stranding na PlayStation 4 może być ograniczona czasowo

 Źródło: Steam