Wschodząca gwiazda Hollywood, Karen Gillan, zdobywa kolejne role. Znana jest ze swojej roli w filmach Marvela jako Nebula, a także ze świetnego występu w Jumanji: Przygoda w dżungli. Z najnowszych doniesień wynika, że Karen Gillan zagra w Gunpowder Milkshake, gdzie wcieli się w główną postać.

Gunpowder Milkshake to thriller łączący ze sobą Kill Billa i Baby Driver. Produkcja ma opowiadać o kobiecie-zabójcy na przestrzeni kilku pokoleń. W planach ma być to film, w którym w obsadzie zobaczymy przede wszystkim kobiety.  Za scenariusz odpowiedzialni są Aharon Keshalesa, Navota Papushado i Ehuda Lavski. Keshalesa i Papushado mają również stanąć za kamerami. Na razie wszelkie dokładniejsze informacje na temat filmu trzymane są w tajemnicy. Wiemy tylko, że ma być „stylowy, dynamiczny i agresywny”. Karen Gillan zagra w Gunpowder Milkshake zagra główną postać, jednak na razie nie znamy wielu szczegółów.

Karen Gillan zagra w Gunpowder Milkshake

Karen Gillan powróci w roli Nebuli w nadchodzącym filmie Avengers: Endgame. Na razie nie wiadomo, czy będzie to jej ostatni występ w MCU. Możliwe, że zobaczymy ją też w kolejnych Strażnikach Galaktyki. W planach jest również kolejna część Jumanji, gdyż film z 2017 roku odniósł spory i zaskakujący sukces osiągając prawie miliard dolarów w światowej kasie.

Czytaj też: Filmy ze świata Gwiezdnych Wojen nie będą miały premiery na platformie Disney+

Źródło: cbr.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!