Wielokrotnie słyszymy o różnych, ciekawych edycjach limitowanych podzespołów komputerowych. Jednakże bardzo rzadko są one skierowane do fanów jednej gry, a co więcej jednego zespołu grającego w daną grę w dodatku bez większych sukcesów. Colorful swoją limitowaną kartą graficzną zaskakuje więc wszystkich.

Firma wypuści na rynek GTX 1070 iGAME SNAKE X-TOP. Jak sama nazwa wskazuje, jest ona przeznaczona dla fanów teamu Snake, który gra w League of Legends. Grafika posiada trzy wentylatory, backplate, wejście na dwie wtyczki 8 pin oraz przełącznik BIOSu. Zegary rdzenia zostały ustawione na poziomie 1657/1860 MHz więc jest to jedna z najwydajniejszych konstrukcji na rynku. Ma ona kosztować około 580 dolarów więc nie jest ona wcale taka droga. Haczyk jest jeden- powstanie zaledwie 200 sztuk tej karty i będzie ona dostępna tylko w Chinach, Wietnamie i Korei.

To co mnie zadziwia, to dlaczego ten team? Fakt, że jest on jednym z lepszych w Chinach ale nie najlepszym. Dlaczego firma nie stworzyła grafiki sygnowanej logiem choćby LGD Gaming?

Źródło: http://videocardz.com/

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!