Pozyskanie klucza do bety Heroes of the Storm, odpowiedzi Blizzarda na rosnące zainteresowanie grami MOBA, potrafiło być upierdliwe, ale ci, którzy polegli w walce o niego, mogą się już przestać zamartwiać.

Każdy użytkownik może już zalogować się na swoje konto Battle.net i zwyczajnie pobrać HotS, dołączając do 11 milionów graczy, którzy dostęp do gry zyskali już podczas bety. Zdaniem Blizzarda, to dopiero ułamek ludzi, którzy będą oblegać serwery ich gry.

Ta otwarta beta będzie trwała dwa tygodnie, bowiem już na początku czerwca będzie miała miejsce oficjalna premiera Heroes of the Storm. W praktyce będzie ona stricte marketingowa, a obecny stan rzeczy zawdzięczamy chęci przetestowania serwerów, bowiem gra sama w sobie bardziej gotowa już nie będzie.

Otwarta beta jest okazją do tego, aby otworzyć drzwi i powiedzieć: każdy jest tu mile widziany, wejdźcie, dajcie w kość serwerowej infrastrukturze. Biorąc pod uwagę, że nasz tytuł wyjdzie w wersji free to play, chcemy się upewnić, że wszystko pod tym względem dobrze działa. Gra ciągle ewoluuje, dodajemy więcej i więcej.

Tak rozpoczęcie otwartej bety komentuje Chris Sigaty, producent wykonawczy Blizzarda. Termin ten może co prawda różnić się biorąc pod uwagę w jakim miejscu na świecie mieszkacie, w Polsce jednakże grać można już bez problemu.

[źródło: dailydot.com]

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej