WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Każdy z odcinków finałowego sezonu Gry o Tron będzie mini filmem

Bez wątpienia 8 sezon Gry o Tron jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier przyszłego roku. Fani oczekują epickiego zwieńczenia serii. Z racji, że będzie to tylko sześć epizodów, twórcy zapowiedzieli, że każdy z odcinków finałowego sezonu Gry o Tron będzie mini filmem.

Widać, że HBO zaczęło akcję promocyjną dotyczącą 8 sezonu Gry o Tron. W ciągu ostatnich dni otrzymaliśmy sporo wiadomości na temat produkcji, które podsycają tylko oczekiwanie. Dostaliśmy potwierdzenie rozpoczęcia emisji w kwietniu, a także zwiastun.

Jeden z reżyserów, David Nutter, zdradził, że każdy z odcinków będzie trwał minimum 60 minut. Dodał również, że  jest zadowolony z efektu.

Jestem całkowicie zadowolony z zakończenia sezonu 8. Myślę, że twórcy David i Dan wykonali świetną robotę, wzięli pod uwagę oczekiwania fanów, a także to, co jest właściwe jeśli chodzi o tę historię. Gwarantuję, że będzie wiele niespodzianek i szokujących chwil, ale to będzie naprawdę fascynujące.

David ujawnia także, że nie czytał wcześniej serii Pieśń Lodu i Ognia na podstawie której tworzona jest Gra o Tron. To on odpowiedzialny jest np. za słynny odcinek „Red Wedding”, który tak zszokował fanów. W kontekście tego epizodu dodaje, że 8 sezon będzie bardziej szokujący, więc będziemy musieli trzymać się krzeseł.

Fani na pewno będą zadowoleni z faktu, że każdy z odcinków finałowego sezonu Gry o Tron będzie mini filmem. Gwarantuje to, że Gra o Tron dostanie finał, na jaki zasługuje, bez pomijania jakichś wątków i pójścia na łatwiznę. Wiemy, że każdy z odcinków będzie miał ogromny budżet (ok 15 mln dolarów), możemy więc liczyć na epickie widowisko.

Premiera 8 sezonu Gry o Tron już w kwietniu 2019 roku.

Czytaj też: Data premiery 8 sezonu Gry o Tron potwierdzona

Źródło: bgr.com