WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Keanu Reeves marzy o roli Wolverine’a

Po tym, jak Hugh Jackman odszedł na X-Menowską emeryturę wakat Wolverina jest wolny. Oczywiście, po Loganie nie wiadomo, czy wrócą do tej postaci. Jednak zważywszy, że to najbardziej rozpoznawalny mutant, raczej prędzej czy później powróci na ekrany kin. Okazuje się, Keanu Reeves marzy o roli Wolverine’a. Czy ma szansę go zagrać?

Keanu Reeves znany jest ze swojej roli w Matrixie i Johnie Wicku. Aktor sam powiedział, że nie miałby nic przeciwko założeniu pazurów z adamantium i bardzo chętnie wcieliłby się w Wolverine’a. Reeves zagrał już postać z komiksu, mowa tu o filmie Constantine, jednak nie chciałby na tym poprzestawać.

Keanu Reeves marzy o roli Wolverine’a

Okazuje się, nie tylko o zagraniu Wolverine’a marzy. Aspirował także do roli Batmana, ale jak wiemy nic z tego nie wyszło.

Chciałem być Batmanem, ale nie mogłem tego zrobić. Ale to nie tak, że się nie nadawałem, po prostu rola była obsadzona. Tak samo z Wolverinem, a teraz ta rola jest wolna. Z tych dwóch wolałbym zagrać Wolverine’a.

Na razie nie wiadomo czy Fox lub Marvel będą chcieli na nowo opowiedzieć historię Logana. Jednak jeśli tak, to raczej postawią na młodego aktora, by mógł dłużej odgrywać tę rolę.

Czytaj też: Recenzja filmu Aquaman

Źródło: cbr.com